Uspješan vikend rukometaša u 2. HRKL.

Share on Facebook

Written By RK Zagorec

On 02/12/2019
"

Pročitaj više

I ovaj vikend su rukometaši RK Zagorec odigrali svoja redovita prvenstvena kola. U subotu su dečki godišta 2004-2006 koji se natječu u sklopu 2 HKRL na domaćem terenu u sportskoj dvorani SŠ Krapina ugostili ekipu MRK Zaprešić. Teška utakmica, izjednačena gotovo cijelo vrijeme. Na poluvrijeme se ide minimalnom prednošću gostiju iz Zaprešića, rezultat je bio 8-9. I drugo  je dosta izjednačeno sve do zadnjih desetak minuta kada se ekipa Zagorca rezultatski odvojila i došla do tri gola prednosti, rezultat 16-13. Na žalost pad koncentracije dovodi do izjednačenja i minutu prije kraja i rezultat je izjednačen. U zadnjoj minuti Eugen Kundih postiže pogodak za vodstvo 18-17. Gosti zahvaljujući domaćem vrataru ne koriste svoj napad 15 sekundi prije kraja što domaća trenerica Martina Koprivnjak koristi pozvavši time out te time smiruje ekipu, koja utakmicu privodi kraju novom pobjedom.

U nedjelju su dečki 2006. godišta u Jastrebarskom odigrali 9. kolo 2 HKRL 2006 . Domaćin, ekipa RK Jastrebarsko trenutno na 6. mjestu prvenstvene ljestvice nije mogla napraviti puno protiv razigrane ekipe RK Zagorec. Već od samog početka, rukometaši Zagorca su pokazali da su s pravom u samom vrhu prvenstvene ljestvice . Na poluvrijeme se ide ponovo visokim rezultatom 22-7. I drugi dio utakmice nije bio puno slabiji i već se tada vidjelo da će do kraja utakmice dečki iz Krapine zabiti puno golova. Tako je i bilo na kraju, nova pobjeda Zagorca , ponovo s visokim rezultatom 43-12. To je ukupno 7. pobjeda od 9 odigranih kola.  

Rukometni klub Zagorec

Magistratska 28

49 000 Krapina

mail: rkzagorec@gmail.com

OIB; 76329501430

IBAN; HR9423400091100215508

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial