Uspješan tjedan za mlade rukometaše našeg kluba !

Rukometaši RK Zagorec koji se natječu u 2. Hrvatskoj rukometnoj ligi „A“, u proteklih tjedan dana odigrali su 3 utakmice. Prvo je u srijedu u sportskoj dvorani SŠ Krapina, odigrano 12. kolo 2: HMKRL „A“ 2004.. U goste nam je došla ekipa RK Pavleki, Zagreb. Pred dvadesetak vjernih navijača, dečki RK Zagorec su odigrali još […]

Written By RK Zagorec

On 12/03/2020
"

Pročitaj više

Rukometaši RK Zagorec koji se natječu u 2. Hrvatskoj rukometnoj ligi „A“, u proteklih tjedan dana odigrali su 3 utakmice. Prvo je u srijedu u sportskoj dvorani SŠ Krapina, odigrano 12. kolo 2: HMKRL „A“ 2004.. U goste nam je došla ekipa RK Pavleki, Zagreb. Pred dvadesetak vjernih navijača, dečki RK Zagorec su odigrali još jednu dobru utakmicu. Nakon isteka prvih 25 minuta, rezultat je bio 13-9. I u drugom dijelu utakmice su pokazali da su bolji od gostujuće ekipe i iz minute u minutu su povećavali vodstvo. Konačan rezultat utakmice RK Zagorec-RK Pavleki 31-23.

Ista ekipa je i redovnu utakmicu , 14 kola igrala na domaćem terenu, kada smo ugostili ekipu RK Sloga Novoselec-Križ. Neizvjesna utakmica, odlične obje ekipe što pokazuje i sam tijek utakmice. Sam početak utakmice nije baš bio dobar za ekipu RK Zagorec, već nakon 5 minuta rezultat je bio 0-4 i to je ujedno i najveća ostvarena prednost za jednu ekipu. Ipak, domaći igrači se „ude“ , uskoro dolazi do izjednačenja, 7-7 i od tog trenutka pa sve do kraja  utakmice rukometaši Zagorca su imali neznatnu prednost. Nakon prvih 5 minuta igre, rezultat  je bio 12-11 za domaćina. I u drugom poluvremenu domaći dečki su dobro igrali, došli do prednosti od 3 gola /19-16/, i takva prednost je držana gotovo do samog kraja utakmice koja završava još jednom pobjedom RK Zagorec, rezultat nakon isteka 50 minuta je RK Zagorec-RK Sloga- Novoselec-Križ 24-22.

I dečki godišta 2006. i mlađe, nastavljaju svoj uspješan niz. U Popovači su 07.03.2020. godine odigrali 15. kolo 2. HRLD „A“ i ostvarili novu pobjedu. Utakmica s puno golova s obje strane što je znak loše obrane obje ekipe. Prvih 25 minuta završava povoljno za ekipu RK Zagorec. Na odmor se ide rezultatom 16-21. I u drugom dijelu utakmice vidi se da je ekipa RK Zagorec bolja i rezultatska prednost je nedostižna za domaćina jer RK Zagorec cijelo vrijeme ima prednost od 7-8 golova. Utakmica završava novom pobjedom RK Zagorec. ŠRK Moslavac – RK Zagore 35 -43. Ovom pobjedom dečki iz RK Zagorec su učvrstili 3. mjesto na prvenstvenoj ljestvici.

Rukometni klub Zagorec

Magistratska 28

49 000 Krapina

mail: rkzagorec@gmail.com

OIB; 76329501430

IBAN; HR9423400091100215508

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial