Odigrane nove utakmice naših kadeta !

Odigrane utakmice 2. Hrvatske kadetske rukometne lige za dječake. Ovog vikenda, 15. i 16. 02. kadeti RK Zagorec odigrali su svoje utakmice. U subotu u sportskoj dvorani Srednje škole Krapina, mlađi kadeti su nakon zimske pauze odigrali 12. kolo 2. HKRL i ugostili ekipu RK Libra tehničar iz Zagreba. Nastavili su uspješan niz i ponovo […]

Written By RK Zagorec

On 16/02/2020
"

Pročitaj više

Odigrane utakmice 2. Hrvatske kadetske rukometne lige za dječake. Ovog vikenda, 15. i 16. 02. kadeti RK Zagorec odigrali su svoje utakmice. U subotu u sportskoj dvorani Srednje škole Krapina, mlađi kadeti su nakon zimske pauze odigrali 12. kolo 2. HKRL i ugostili ekipu RK Libra tehničar iz Zagreba. Nastavili su uspješan niz i ponovo ostvarili visoku pobjedu. Od samog početka utakmice vidjelo se da su naši dečki bolji i već na počeku utakmice rezultat je bio 5-0, a što je natjeralo trenera gostujućih da već nakon 4 minute zove momčadski time out. Nakon toga gostujući igrači kao da su se probudili, napravili su seriju 3-0, ali su se igrači Zagorca vratili i nastavili s dobrom igrom. Na poluvrijeme se ide rezultatom 18-6. I u drugom poluvremenu se nastavlja dominacija domaćih rukometaša, a to omogućava trenerici Martini da u igru uvede sve igrače s klupe. Utakmica završava visokom pobjedom Zagorca, rezultatom 33-14.

I stariji kadeti, godišta 2004. i mlađe, odigrali su novo kolo , ovaj puta u gostima. Utakmica se igrala u nedjelju u Sesvetama, ali nakon prošlog kola kada su na domaćem terenu odigrali neriješeno, ovaj puta su naši dečki doživjeli težak poraz od domaćina MRK Sesvete. Već nakon prvih 25 minuta vidjelo se da našim dečkima baš ne ide. Na poluvrijeme se ide rezultatom 21-8. I u drugom poluvremenu nema pomaka u igri, gol razlika je sve veća i domaćin lako dolazi do pobjede. Krajnji rezultat utakmice MRK Sesvete – RK Zagorec je 44-19.

Rukometni klub Zagorec

Magistratska 28

49 000 Krapina

mail: rkzagorec@gmail.com

OIB; 76329501430

IBAN; HR9423400091100215508

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial